Tux TypingTux Typing - гра, що навчає машинопису, розрахована більше на дітей, хоча деякі уроки можуть бути використані і дорослими. Доступні декілька режимів. У міру проходження швидкість зростає і складність завдання підвищується. Є і звичайний режим навчання, коли користувач просто вводить слова, показані на екрані. Словники можна редагувати, підтримується російська мова. Користувач отримує повну статистику за швидкістю, помилками та ін.
Особливості гри:
• кілька типів гри - слова падають у вигляді рибок і комет
• підтримка 20 різних мов, у тому числі російської
• наявність декількох уроків
• звуковий супровід
• кроссплатформенность.
Мова: російська
Ліцензія: безкоштовно
Розмір: 14 MB

/Files/images/nformatika/11.jpg Навчальний комплекс "Інформатика. 1-й рік навчання".
Збірка цікавих та розвиваючих програм для навчання азам інформатики в початкових класах.
Допоможуть зацікавити учнів та оволодіти інформатикою граючись.
Мова:Українська
Формат:.exe
Розмір:24 Mb

/Files/images/nformatika/1111.jpg За допомогою Omnitux можна зробити яскравими та ефективними багато уроків з різних навчальних предметів: читання, писання, математики, природознавства тощо. Пазли, аналітичні завдання і лічилки можна застосувати не тільки на уроках «Робота з розвивальними програмами», а й під час опанування інших тем, проведенні уроків повторення, узагальненні і систематизації навчального матеріалу.Види діяльності:
- асоціації,
- оформлення елементів на карті або схемі,
- підрахунок діяльності,
- головоломки, …
Особливості:
- Налаштування: Omnitux налаштування описані в XML-файлах. Таким чином, ви можете змінити або створити свою власну діяльність без необхідності вносити зміни в програму. (HOWTO Налаштування)
- Підтримка високого розширення растрових зображень (JPG, PNG) і масштабовані векторні зображення (SVG).
Мова:англійська
Авторська сторінка:http://omnitux.sourceforge.net/

GCOMPRIS - ПАКЕТ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ

/Files/images/nformatika/Джікомррикс.jpg Останні декілька років вчителі, батьки і психологи сперечаються cтосовно того чи необхідно привчати дітей до комп'ютера. І яким чином це робити, якщо звичайно робити, і в якому віці слід починати навчати дітей комп'ютеру.
GCompris — це освітній програмний пакет, що складається з численних вправ для дітей 2-10 років. Деякі з вправ є у ігровій формі, що лише збільшує їх освітню цінність. Нижче наведено список категорій з деякими вправами, доступними в цих категоріях:вивчення комп’ютера:
клавіатура, миша, різні рухи мишею,...
математика: рахування, злічити предмети, терези, табличка множення,...
наука: робота шлюзу на каналі, кругообіг води, підводний човен, симуляція електричного кола,...
географія: розмісти країни на мапу світуголоволомки: танграм, Ханойська башта,...
ігри: шахи, пам’ять, 4 в лінію, oware, судоку ...
читання: падаючі букви, потяг із буков,...
інші: скажи котрий час, пазли, вектори, малювання, анімація, спілкування по мережі...
Наразі GCompris містить більше 100 вправ, і їх число постійно росте.
GCompris — це безплатне відкрите програмне забезпечення, а значить Ви можете адаптувати його до своїх потреб, поліпшувати його і, найголовніше, ділитися ним з дітьми в усьому світі інші.

/Files/images/nformatika/скретч.jpg Назва: Середовище програмування "Scratch 1.4"
Мова:Російська, українська
Платформа:Windows 2000/XP/Vista
Розмір:33,0 Mb
Опис: Цікава безкоштовна мова програмування для школярів і не тільки. Програма складається з окремих елементів, як конструктор. Не потрібно писати команди - тільки клацай мишею та дивись на працюючий результат. Багато готових прикладів.

клавіатурні тринажериКЛАВІАТУРНІ ТРИНАЖЕРИ
спеціалізовані програми призначені для навчання та закріплення навичок так званого «сліпого набору» текстів на клавіатурі комп’ютера. Деякі клавіатурні тренажери пропонують ряд уроків для вивчення розкладки, ведуть статистику навчання. Завдяки цьому швидкість створення текстів виростає в десятки разів.

ПРОГРАМА ДЛЯ СТВОРЕННЯ ПРЕЗЕНТАЦІЙ

ProShow Gold -
програма для професійного створення презентацій від Photodex. Утиліта підтримує роботу з шарами і дає можливість використовувати неограниченное число шарів для кожного слайду. Програма підтримує прозорість для файлів PSD, PNG, TIFF і GIF, дає можливість використовувати маски шаруючи, ефекти переходу, градієнтну заливку або заливку кольором. Фотографії, з яких складається презентація, можна редагувати, застосовуючи до них такі інструменти, як підвищення чіткості, зміну контрастності і насиченості кольорів. Презентація може містити підписи, у тому числі і анімовані, фонову музику. Готовий проект може бути збережений в один з 14 форматів, у тому числі в HD Video, Flash і QuickTime. У відмінності від версії Produce даної програми, Gold-версія не має можливостей, орієнтованих на бізнес, але відмінно підійде для домашнього використання.
Розмір: 16.81 МБ
Мова Інтерфейсу: Англійський
Платформа: Windows 2000/XP
Оффсайт: www.photodex.com/products/proshowgold/

Комп’ютерна навчальна програма «Скарбниця знань. II рівень»

Комп’ютерна навчальна програмаКомп’ютерна програма «Скарбниця знань.® II рівень» створена для того, щоб допомогти учням закріпити отримані знання, а також сформувати вміння розробляти власні проекти. Програма містить багато цікавих, різнопланових завдань на розвиток логічного мислення, інтуїції. Візуалізація деяких завдань робочого зошита сприятиме кращому запам’ятовуванню навчального матеріалу. За допомогою цієї програми вчителю буде легко оцінити рівень знань учнів.

Комп’ютерна навчальна програма «Скарбниця знань. I рівень»

СКАРБНИЦЯ ЗНАНЬ - І РІВЕНЬ (2-4 КЛАСИ) За допомогою програми «Скарбниця знань» 2-4 клас діти в ігровій формі познайомляться з поняттям інформації та предметом інформатики, навчаться виділяти в предметах певні ознаки та якості, встановлювати подібність і відмінність між кількома предметами. Також діти навчаться групувати предмети за видовими і родовими ознаками, розпізнавати відносини в множинах, ознайомляться з алгоритмізацією, масивами, будуть розвивати логічне мислення і творчі здібності.

Netop School - флагманское решение компании NetOp для управления Netop School - програма для керування комп\'ютерними класамикомпьютерными классами. Разработанное для преподавателей и инструкторов, использующих компьютеры в процессе обучения, Netop School обладает мощными инструментами для подготовки и проведения занятий, а также оценки знаний в ходе тестирования.Транслируйте содержимое вашего экрана на компьютеры учащихся, направляйте учащихся в процессе их работы, помогайте им в случае необходимости, контролируйте использование программ и веб-сайтов, распределяйте и собирайте документы, создавайте тесты и оценивайте уровень знаний.

 Сходинки=Програмний комплекс "Сходинки до інформатики" (1-6 класи)
Рік: 2006
Жанр: навчальна програма для 2-6 класів
Видавництво: "Світич"
Мова: українська
Опис гри: Програмний комплекс "Сходинки до інформатики" (1-6 класи) за допомогою якого учні разом з анімаційними героями пізнають ази та закріпляють знання по предметам: інформатика, математика, природознавство, українська мова, анлійська мова. Класна іграшка для дітей вже з 4-5 років!
Встановлення: запустити exe
Мінімальні системні потреби:ОС: Windows На Windows 7 працюють не всі уроки.

/Files/images/nformatika/pochatkova_informatika1-300x233.jpg Навчальний посібник "Кисточка" створений для використання на уроках інформатики в початкових класах при вивченні теми графічний редактор "Paint". "Кисточка" є електронний носієм практичних робіт. Тут зібрані як теоретичні знання, так і практичні завдання для роботи в графічному редакторі Paint. Мова, на якій складено носій - російська.


УВАГА. УВАГА.

Матеріали на сторінці викладено лише для ознайомлення чи тестування. Всі файли - це зібрання посилань в Інтернеті і ніякої відповідальності за них автор сайту не несе!Скачавши інформацію сторінки, користувач згоден з тим, що робить це для ознайомлення та має знищити її впродовж 24 годин після завантаження або придбати у автора чи фірми-виробника!

Кiлькiсть переглядiв: 942

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.