Статистика участі загальноосвітніх навчальних закладів Київської області в українсько-естонському проекті «Міксіке в Україні»

Статистика участі в проекті «Міксіке в Україні» (на 09.11.2016)

Всі користувачі платформи: 76795 (з них учителі: 2006)
Користувачі з Київської області: 2379

№ п/пНазва міста/районуКількість учасників
1.м.Васильків352
2.Володарський р-н322
3.м.Ірпінь315
4.Яготинський р-н238
5.м.Бровари210
6.Васильківський р-н197
7.м.Переяслав-Хмельницький193
8.Макарівський р-н165
9.м.Біла Церква73
10.м.Буча71
11.Києво-Святошинський р-н48
12.Білоцерківський р-н42
13.Іванківський р-н29
14.Броварський р-н20
15.Вишгородський р-н17
16.Тетіївський р-н15
17.Згурівський р-н10
18.Сквирський р-н10
19.Ставищенський р-н6
20.Переяслав-Хмельницький р-н6
21.м.Бориспіль5
22.м.Фастів5
23.Рокитнянський р-н4
24.м.Обухів4
25.м.Ржищів3
26.Таращанський р-н3
27.Бородянський р-н2
28.Миронівський р-н2
29.Баришівський р-н2
30.Фастівський р-н2
31.м.Березань2
32.Бориспільський р-н2
33.Поліський р-н1
34.Богуславський р-н1
35.Кагарлицький р-н1
36.Обухівський р-н1

Повідомляємо про можливість у 2016/2017 навчальному році взяти участь в українсько-естонському проекті«Міксіке в Україні», який реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства закордонних справ Естонії. Участь у проекті для загальноосвітніх навчальних закладів є добровільною та безкоштовною.

МІКСІКЕ – освітнє онлайнове середовище http://miksike.net.ua

Слово «міксіке» в перекладі з екстонської – чомучка.

Середовище Міксіке створено у 1994 році в Естонії і успішно використовується у навчальних закладах країни вже понад 20 років. Крім Естонії у середовищі Міксіке тривалий час працюють вчителі, учні та їх батьки в Латвії, Литві, Словенії. Також освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи, між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи.

Міксіке –освітнє онлайнове середовище, що надає можливість вчителям, учням і батькам створювати, використовувати, зберігати та поширювати авторськінавчальні онлайнові матеріали (інтерактивні вправи, дидактичні матеріали, вікторини тощо), а також використовувати колекцію навчальних матеріалів, яку створили інші педагоги-учасники проекту.

Середовище Міксіке можуть використовувати вчителі різних шкільних предметів на різноманітних етапах навчання та виховання. Це ефективний інструмент для різнобічного саморозвитку та самовдосконалення особистості.

На сайті розмежовані права вчителя та учня, що дозволяє педагогам створювати власне навчальне середовище класу, паралелі, школи. Використовувати інструменти сайту для навчання, виконання домашніх завдань, підготовки до контрольних та змагань, а також у різноманітних позакласних заходах.

Середовище дозволяє вчителю створювати та зберігати власну колекцію дидактичних матеріалів, що в результаті утворює спільну колекцію учасників проекту, яка поповнюється та використовується за принципом «я для всіх і всі для кожного».

Прагліміне– онлайновий математичний тренажер, платформа для проведення тренувань і змагань з усного рахунку для всіх зареєстрованих користувачів незалежно від віку. http://miksike.net.ua/ #pranglimine.

Також сайт містить прості у використанні інструменти для створенняінтерактивних вправ, які дозволяють у ігровій формі запам’ятовувати складні визначення, поняття, правопис слів, значення іноземного слова та його правопис тощо.

Середовище допомагає перетворювати нудний хід запам’ятовування на цікавий захоплюючий процес, а ще допомагає учням і вчителям доводити всім, що нецікавих і складних наук не буває.

ПРО ПРОЕКТ «МІКСІКЕ В УКРАІНІ»

У 2011 року розпочалась співпраця Міксіке з Україною за підтримки Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation)Міністерства закордонних справ Естонії.

У 2011-2013 роках проект «Міксіке в Україні» реалізовувався у Криму.

У 2014 році, у зв’язку із соціально-політичними подіями в Україні, проект продовжив свою роботу на материковій Україні. Пілотним регіоном для реалізації проекту було обрано Львівську область.

Успішний досвід реалізації проекту у 2014-2015 навчальному році знайшов підтримку у Міністерстві освіти і науки України (лист МОН № 2/2-14-600-15 від 26.03.2015 р.) дозволив організаторам та донорам проекту ініціювати його продовження та поширення у інших регіонах України.

Всі заходи в рамках проекту “Міксіке в Україні” для навчальних закладів України безкоштовні.

Мета проекту:впровадження та розвиток онлайнового навчання у загальноосвітніх навчальних закладах України, навчання вчителів використанню онлайнових інструментів у навчально-виховному процесі, створення дидактичних та методичних матеріалів за допомогою онлайнових ресурсів. Створення умов для вільного спілкування учнів Естонії та України, а також інших країн, які використовують платформу Міксіке, розвиток міжнародних зв’язків між педагогами та учнями.

Як долучитись до проекту:Для участі в проекті достатньо зареєструватися на сайті. Всі інструктивні матеріали та контакти координаторів знаходяться на головній сторінці сайту http://miksike.net.ua

СПОДІВАЄМОСЯ НА СПІВПРАЦЮ !

Детальнішу інформацію щодо участі в проекті ви можете отримати у відділі міжнародних освітніх програм Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради “Академія неперервної освіти”.

Телефон для довідок: 0661778808 – Добиш Юлія Юріївна, методист відділу міжнародних освітніх програм.

Кiлькiсть переглядiв: 283

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.