6 клас

Усі уроки математики 6 клас (текстовий формат)

mat6.jpg

Текстовий варіант планів-конспектів уроків математики в 6 класі. Можна завантажити у Word та роздрукувати чи змінити. Кількість уроків - 135 + ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ.
Розмір архіву: 2,6 Мб
Автор: С.П.Бабенко
Джерело: http://www.turbobit.net/a3uphivs4zc8.html


Бінарний урок математика-природознавство (6 клас)

Тема: Біосфера. Пропорція як модель екологічної системи.

Мир математики – точний и строгий,

Романтикой функций наполнен.

В нём простые процессы природы

Оживают в симфонии формул.

Мета: Познайомити учнів з розв’язуванням прикладних задач на взаємозв’язок живого організму із середовищем з допомогою використання основної властивості пропорції; на прикладах сформувати навички якісного та кількісного аналізу; стимулювати інтерес до вивчення біологічних явищ; розвивати логічне та аналітичне мислення учнів, узагальнити знання з теми ”Біосфера”. Застосувати навички математичного моделювання для вивчення біосфери, екосистем, екологічної піраміди та математичного моніторингу екологічних систем.


Пропорція та її застосування.

Мета: повторити означення пропорції, основну властивість пропорції; формувати навички складання та читання пропорції, розв’язання рівнянь за допомогою основної властивості пропорції; уміння знаходити невідомий член пропорції; розвивати навички швидкої лічби, культуру математичного мовлення; розвивати бажання пізнавати нове; прищеплювати любов до математики; показати учням можливості використання пропорції у різних галузях науки, мистецтва, повсякденного життя.


Кiлькiсть переглядiв: 412

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.